LOGICZNASUPLEMENTACJA.pl to nazwa marki portalu i sklepu internetowego, na którym w tej chwili Państwo się znajdują i odzwierciedlenie myśli przewodniej jej twórców opierającym się na logicznym podejściu do suplementacji diety.

Logicznasuplementacja.pl – co to znaczy w praktyce? W praktyce – logicznie - to naszym zdaniem: merytorycznie, bez marketingowych mitów, pod nadzorem osób posiadających odpowiednie przygotowanie farmaceutyczno-medyczne, poparte rzetelną wiedzą i badaniami, a nie mało wiarygodnymi teoriami z jakimi można się często spotkać na co dzień.

Powtarzając za wieloma ekspertami z dziedziny zdrowia, my również podkreślamy fakt, że suplementy diety to nie leki. Dlatego ich wybór powinien być świadomy i racjonalny. Co bardzo ważne, trzeba pamiętać o tym, że suplementy diety to produkty, które zawierają określone substancje biologicznie czynne i mają do spełnienia zupełnie inne funkcje niż leki.

Zdrowie jest wartością nadrzędną i uważamy za niedopuszczalne przypisywanie suplementom diety właściwości, których nie posiadają, czy też zachęcenia do stosowania dawek, które mogą być szkodliwe, czy wręcz niebezpieczne dla zdrowia.

Jednym z naszych haseł składających się na słowny logotyp marki logicznasuplementacja to brak w przekazie mitów marketingowych obecnych w obserwowanych produktach rynkowych. Z tego to właśnie powodu stworzyliśmy osobą zakładkę „Fakty i Mity”, w której będziemy opisywać i wyjaśniać co jest prawdą a co mitem w odniesieniu do określonego składnika suplementu diety. Przy czym, nie będziemy wskazywać nazw produktów obecnych na rynku, ale tylko odnosić się w rzetelny i naukowy sposób do haseł marketingowych obecnych podczas promocji różnych produktów. Wskażemy również dlaczego w naszych produktach są określone substancje w zastosowanych dawkach, kiedy warto sięgnąć po poszczególne produkty a kiedy ich przyjmowanie może być nieuzasadnione.

Logicznasuplementacja.pl to połączenie sklepu internetowego i portalu, na którym znajdzie się wiele ciekawych i wartościowych informacji z zakresu suplementów diety i ich bezpiecznego stosowania.

Jest kilka powodów, dla których warto nam zaufać. Twórcy tej marki to zespół ludzi o wykształceniu medyczno-farmaceutycznym. To osoby będące pasjonatami swojej pracy posiadające doświadczenie w zakresie badań naukowych, rozwoju, produkcji i komercjalizacji preparatów farmaceutycznych. Wszystkie produkty jakie znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym tworzone są przez ten właśnie zespół doświadczonych fachowców, dla których nadrzędnym celem jest dostarczenie Państwu produktu o najwyższej jakości opartego o składniki, które naszym zdaniem mogą pozytywnie wpływać na funkcjonowanie organizmu.

Wraz z rozwojem portalu/sklepu internetowego bazując na konkretnych przykładach składów produktów będziemy starali się Państwu z praktycznego punktu widzenia przybliżyć znaczenie hasła logicznasuplementacja.pl i misji marki naszego portalu/sklepu internetowego.

Naszym celem jest zbudowanie rzetelnego przekazu na temat produktu, który oferujemy w sprzedaży i wskazanie grupy docelowej, która może, naszym zdaniem, odnieść określone korzyści prozdrowotne z racji jego stosowania.

Mamy nadzieję, że nasze produkty, jak również i wiedza jaką będziemy chcieli dzielić się z Państwem wraz z rozwojem naszego portalu internetowego będą dla Państwa przydatne, praktyczne i wartościowe.

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć